Entreprenurship

SLUŽBENO Od sljedeće sezone gasi se 4.NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica

U prostorijama Županijskog nogometnog saveza Virovitičko-podravske županije u Virovitici u četvrtak je održana sjednica Izvršnog odbora Županijskog nogometnog saveza. Nakon

Zlato i srebro za mlade Slavenaše u Kotoribi

Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2016. godine, osvojili su zlatnu i srebrnu medalju na malonogometnom turniru u organizaciji Škole

PAN ZIMSKA LIGA Ekipa Multistara u finalu bez golova na penale dobila Gold Gradnju te kući odnijela 6.000 eura

U napetom finalu susreli su se Multistar i Gold Gradnja. Čvrsta utakmica završila je 0:0, a nakon izvođenja penala Multistar

Poliklinika Ribnjak Loop i Romantičari osvojili Pan zimsku ligu u veteranskoj konkurenciji

Poliklinika Ribnjak Loop osvojila je titulu pobjednika malonogometnog turnira Pan zimska liga u kategoriji veterana pro. U finalnoj utakmici Poliklinika

Poznati svi sudionici četvrtfinala, danas se igra završnica veteranskog dijela turnira

Jučerašnjim utakmicama osmine finala dobili smo sve četvrtfinaliste seniorskog dijela turnira Pan zimske lige. Arrslog je izgubio od Gold gradnje

PAN ZIMSKA LIGA ulazi u završnicu, večeras se igraju veteranska polufinala

Objavljen je i raspored odigravanja turnira do samog finala u nedjelju, no prije toga se još treba odigrati dosta susreta